O mnie

psycholog-lublin-michal-pyter-crclg

Nazywam się Michał Pyter i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie).

Zajmuję się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par i małżeństw, diagnozą, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Do głównego zakresu moich oddziaływań terapeutycznych należy leczenie depresji i zaburzeń nerwicowych (lęk, fobia, zab. obsesyjno-kompulsywne, zab. adaptacyjne), zaburzeń osobowości oraz pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych i relacjach partnerskich.

Pracuję w nurcie integracyjnym, wykorzystującym możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych, wychodząc jednocześnie z założenia, że to terapia powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta a nie odwrotnie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie na Oddziale Psychiatrii Środowiskowej oraz w Przychodni Specjalistycznej, gdzie prowadziłem psychoterapię, wsparcie i pomoc psychologiczną osób dorosłych. Współpracuję również z Ośrodkiem Wspomagania Rodziny Comes oraz Laboratorium PsychoTechnicznym SYNOVIAL, gdzie zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz terapią par i małżeństw.

Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu psychoterapii (m.in w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, Psychologicznym Centrum Diagnozy i Terapii WSEI w Lublinie, Centrum Psychologii Klinicznej i Rozwoju Osobowości Zawodowej w Toruniu oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie).

Swoją pracę poddaję superwizji.

Zapraszam Cię na spotkanie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Ze swojej strony gwarantuję dyskrecję oraz moje pełne zaangażowanie.

Ψ